2016/04/24

Życie jest pełne cytatów

Najwidoczniej nie było nam pisane, aby na dobry początek otrzymać przydatną instrukcję tego "jak żyć?". Życie jest darem, za który jak wiadomo nie musieliśmy wydawać żadnej kwoty, aby je posiąść, zatem oczekiwanie na jakieś dodatkowe bonusy byłoby pozbawione sensu. Cóż, dołączenie jakiejś instrukcji obsługi zdecydowanie mogłoby wiele ułatwić, lecz bądźmy szczerzy - i tak prawie nikt nie czyta instrukcji, a zaglądamy do nich tylko wtedy, kiedy już naprawdę nie wiemy, co robić. Tymczasem życie nie daje łatwych rozwiązań, umożliwia nam tworzenie własnych reguł, które nie zawsze bywają trafne, pozwala na to, abyśmy uczyli się na błędach i po czasie sami skreślali pewne punkty, które wcześniej zawarliśmy w instruktażu. Najpierw szukajmy odpowiednich słów, dzięki którym lepiej zinterpretujemy istotę życia. 

"Co jest najśmie­szniej­sze w ludziach? Zaw­sze myślą na od­wrót: spie­szy im się do do­rosłości, a po­tem wzdychają za ut­ra­conym dzieciństwem. Tracą zdro­wie by zdo­być pieniądze, po­tem tracą pieniądze by odzys­kać zdro­wie. [...] Żyją jak­by nig­dy nie mieli um­rzeć, a umierają, jak­by nig­dy nie żyli".

"Co spra­wia, że człowiek zaczy­na niena­widzić sam siebie? Może tchórzos­two. Al­bo nieodłączny strach przed po­pełnianiem błędów, przed ro­bieniem nie te­go, cze­go in­ni oczekują".

"Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu".

"Is­tnieją dwa po­wody, które nie poz­wa­lają ludziom spełnić swoich marzeń. Naj­częściej po pros­tu uważają je za niereal­ne. A cza­sem na sku­tek nagłej zmiany lo­su poj­mują, że spełnienie marzeń sta­je się możli­we w chwi­li, gdy się te­go naj­mniej spodziewają. Wte­dy jed­nak budzi się w nich strach przed wejściem na ścieżkę, która pro­wadzi w niez­na­ne, strach przed życiem rzu­cającym no­we wyz­wa­nia, strach przed ut­ratą na zaw­sze te­go, do cze­go przy­wyk­li".

"W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca".

"Świado­mość śmier­ci po­budza do życia".

~ Paulo Coelho


"Nie bój się cieni. One świad­czą o tym, że gdzieś znaj­du­je się światło".

"Is­tnieje wiele rzeczy, które po­wyrzu­cali­byśmy, gdy­by nie oba­wa, że in­ni je pozbierają".

"Umieć żyć to naj­rzadziej spo­tyka­na rzecz na świecie. Większość ludzi tyl­ko egzystuje".

"Wie­rzy się w coś nie dla­tego, że jest to rac­jo­nal­ne, lecz dla­tego, że często powtarzane".

"Wszys­cy żyje­my na tym świecie, po którym ręka w rękę kroczą: dob­ro i zło, grzech i niewin­ność. Zam­knąć oczy na jedną je­go połowę, by żyć w spo­koju i bez­pie­czeństwie - to jak­byśmy chcieli dla większej pew­ności wędro­wać z zam­knięty­mi ocza­mi wśród ur­wisk i przepaści".

~ Oscar Wilde


"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same".

"Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym. Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marze­nia, a ja­kaś niewidzial­na ręka nam je przek­reśla. Nie ma­my wte­dy żad­ne­go wy­boru. Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś, jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro?"

"Żad­na noc nie może być aż tak czar­na, żeby nig­dzie nie można było od­szu­kać choć jed­nej gwiaz­dy. Pus­ty­nia też nie może być aż tak bez­nadziej­na, żeby nie można było od­kryć oazy. Pogódź się z życiem, ta­kim ja­kie ono jest. Zaw­sze gdzieś cze­ka ja­kaś mała ra­dość. Is­tnieją kwiaty, które kwitną na­wet w zimie".

"Aby stać się lepszym,
nie mu­sisz cze­kać na lep­szy świat".

"Szczęście znaj­du­je się w to­bie. Zaczy­na się na dnie two­jego ser­ca, a ty możesz je wciąż po­większać, po­zos­tając życzli­wym tam, gdzie in­ni by­wają nieżyczli­wi; po­magając tam, gdzie już nikt nie po­maga; będąc za­dowo­lonym tam, gdzie in­ni tyl­ko sta­wiają żądani".

"Czas to nie dro­ga szyb­kiego ruchu po­między kołyską a gro­bem, czas - to miej­sce na za­par­ko­wanie pod słońcem".

~ Phil Bosmans


Który cytat najbardziej do Was trafił? 

79 komentarzy:

 1. Świetne buty! :)
  http://malwinabeczek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia! :)
  Każdy cytat ma coś w sobie i pasuje do konkretnej sytuacji. :)
  Moim ulubionym jest: "Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał" Zig Ziglar
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe cytaty.. Pomagają mi stawać się lepszą wersją siebie, dlatego je uwielbiam :)Muszę sobie zapisać kilka z nich :)

  Jeśli Ci się spodoba skomentuj, zaobserwuj.. Odwdzięczę się :)
  http://rougeper.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne cytaty! I tak PS. Masz cudownego bloga! Przeczytałam połowę wpisów (doszłam aż do prawie początku 2015 roku :p) I na prawdę masz fajne posty. Zdjęcia też super! Pełno inspiracji i bardzo mi się też podoba design :) (Przegląd wpisów też bardzo przydatny) :)
  zapraszam Imbirkowy blog klik!

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawe cytaty, stylizacja również :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jejku *0* Jakie cudowne zdjęcia :) Masz przepiękne włosy :* Nie wiedziałyśmy że można zrobić tak perfekcyjne zdjęcia nie wychodząc na dwór :) Okulary pierwsza klasa. Bardzo pozytywny i kolorowy post :3 Pozdrawiamy i zapraszamy http://agssymi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkie są cudowne, ale te od Coelho i Wilde'a najbardziej, uwielbiam ich :) Świetny post, uwielbiam Cię za to, z jaką pasją wszystko piszesz <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Według mnie pierwszy cytat najbardziej opisuje definicję życia.
  Czytając twoje post zawsze mam wrażenie, że moje są do kitu haha.
  Veenii

  OdpowiedzUsuń
 9. "Świado­mość śmier­ci po­budza do życia'' chyba na ten zwróciłam największą uwagę ;). Reszta też jest piękna, i zdjęcia super :3.
  http://modoemi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. "Is­tnieją dwa po­wody, które nie poz­wa­lają ludziom spełnić swoich marzeń. Naj­częściej po pros­tu uważają je za niereal­ne. A cza­sem na sku­tek nagłej zmiany lo­su poj­mują, że spełnienie marzeń sta­je się możli­we w chwi­li, gdy się te­go naj­mniej spodziewają. Wte­dy jed­nak budzi się w nich strach przed wejściem na ścieżkę, która pro­wadzi w niez­na­ne, strach przed życiem rzu­cającym no­we wyz­wa­nia, strach przed ut­ratą na zaw­sze te­go, do cze­go przy­wyk­li." Ten moim zdaniem jest jednym z lepszych cytatów! Ślicznie wyglądasz!

  http://seethelifeofthisbetterparties.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetny akcent w postaci butków;) - idealnie dopełnia stylizację
  pozdrawiam cieplutko :))
  woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetna stylizacja! Większość, a nawet wszystkie z tych cytatów bardzo potrafią zagłębić się w tok myślenia o swoim życiu, lecz ten spodobał mi się najbardziej:
  "Żad­na noc nie może być aż tak czar­na, żeby nig­dzie nie można było od­szu­kać choć jed­nej gwiaz­dy. Pus­ty­nia też nie może być aż tak bez­nadziej­na, żeby nie można było od­kryć oazy. Pogódź się z życiem, ta­kim ja­kie ono jest. Zaw­sze gdzieś cze­ka ja­kaś mała ra­dość. Is­tnieją kwiaty, które kwitną na­wet w zimie."
  Buziaki ♥
  http://rikaa-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Trzeci cytat od końca najlepszy :)

  http://theblacksweatshirt.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Tyle dobra w tych wszystkich cytatach, jak ja to uwielbiam. Gorzej, że nigdy nie mogę zapamiętać. To się nazywa katastrofa. Chciałabym sypać nimi jak z rękawa, a po 5 minutach zapominam jak brzmiały te świetnie myśli jakiegoś autora.
  Bolały mnie te kropki na końcu cytatów. Kropki bowiem stawia się po cudzysłowie, a nie przed.
  "Czas to nie dro­ga szyb­kiego ruchu po­między kołyską a gro­bem, czas - to miej­sce na za­par­ko­wanie pod słońcem". To chyba najlepszy cytat z całego tego zestawienia. Tyle w nim prawdy, a przy okazji tak pięknych i trafionych metafor <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za komentarz! <3
   Błąd już poprawiam, dziękuję za zwrócenie uwagi! :D

   Usuń
  2. Alice jeśli nie możesz zapamiętać wartościowych cytatów, zapisuj je w małym notesiku. To dobry sposób. Chcesz cytat? Otwierasz i jest! :) Pozdrowionka Paulina.

   Usuń
 15. Cytaty Paula są najlepsze :) Ładne zdjęcia! :*

  ♥ Pozdrawiam cieplutko♥
  Mój Blog :) ♥klik♥

  OdpowiedzUsuń
 16. wszystkie maja w sobie cos takiego, ze sens jest niby oczywisty, a jednak warto glebiej sie nad tym zastanowic. swietne!:)

  http://karolinaslomka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. "Co spra­wia, że człowiek zaczy­na niena­widzić sam siebie? Może tchórzos­two. Al­bo nieodłączny strach przed po­pełnianiem błędów, przed ro­bieniem nie te­go, cze­go in­ni oczekują". - dokładnie tak! zgadzam się z tym.
  Wszystkie cytaty są świetne ale ten trafił do mnie najbardziej.

  http://zyciepiszehistoriee.blogspot.com/

  Pozdrawiam Zuzia :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Według mnie wszystkie cytaty są wspaniałe, każdy z nich ma w sobie coś takiego, co po prostu chwyta za serce :)
  Prześlicznie wyglądasz moja kochana ❤
  Buziaki, pozdrawiam 💋

  OdpowiedzUsuń
 19. Bardzo pomysłowy post, aczkolwiek ja jakoś nie lubię korzystać z takich cytatów i brać z nich jakieś życiowe rady. Za bardzo kojarzą mi się z gimbuskami, które dają takie cytaty pod swoje zdjęcia ;c
  Aczkolwiek uwielbiam, kiedy jakiś cytat odzwierciedla mnie czy moje relacje z kimś, wtedy zapisuje go na swojej tablicy i poprawia mi uśmiech ;3
  Z Twojego posta bije ogromna optymistyczność, do tego zdjęcia w ciekawym outficie dodają takiej energii i inności, a inność jest świetna ;3
  /Agrafka
  NASZ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 20. Ale świetne cytaty Natuś <3

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Świetne cytaty! Na pewno kilka z nich pojawi się w moim notatniku :)

  http://meengie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Natalia, zebrałaś wyjątkowy zbiór cytatów. Powinniśmy się nimi kierować w życiu. Każdy człowiek z cytatem jako motto - mniej problemów i obrane już cele. Brakuje mi jednak w tym poście Twoich wypowiedzi, drobnego komentarza. Mimo to podziwiam Cię za zebranie samych wartościowych cytatów. W dzisiejszych czasach kiedy młodzi ludzie tworzą własne słowa i "podrzucaja" sławnym ludziom trudno znaleźć coś wiarygodnego. Z jakiego źródła korzystałaś? Może powinnam poszukać dla siebie cytatu, który coś zmieni. Dziękuję bardzo, cytatami popchnełaś mnie do lepszego myślenia o życiu. Pozdrowionka Paulina :)
  www.crazyphotonature.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Swietnie wyglądasz:) super zestaw💋💗

  www.karyn.pl

  OdpowiedzUsuń
 24. Cudownie wygladasz , piękne okulary <3
  http://xthy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. świetna estetyka :) http://lets-be-flawless.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Naprawdę fajna stylizacja. Widać po twoich stylizacjach, że wiesz co robisz i lubisz to! :D

  wikujama.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. bardzo mi się podobają te okulary a zdjęcia śliczne Zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 28. "Świado­mość śmier­ci po­budza do życia". Wg mnie najlepszy! ♥

  pati-ix.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Piękne i prawdziwe cytaty...Jaka ty jesteś śliczna, włosy...zakochałam się!

  mvrcelia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Jej, jakie cudowne fotografie :D Aż rzucają się w oczy te neonowe buty, jednak podobają mi się Twoje okulary i cudowne włosy :D Zainspirowałaś mnie do tego, aby nie ścinać od teraz włosów!
  Pozdrawiam, http://blackcoffe-julia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. "Aby stać się lepszym,
  nie mu­sisz cze­kać na lep­szy świat" -- Ten mi się spodobał najbardziej ;))
  Super post i świetne zdjęcia, masz piękne włosy :* Pozdrawiam i zapraszam do siebie :*
  poositivelife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. "Co spra­wia, że człowiek zaczy­na niena­widzić sam siebie? Może tchórzos­two. Al­bo nieodłączny strach przed po­pełnianiem błędów, przed ro­bieniem nie te­go, cze­go in­ni oczekują" - piękny cytat <3 Też myślałam o napisaniu podobnej notki, ale na razie jestem w fazie zbierania cytatów :)
  Poszerzając horyzonty - Klik!

  OdpowiedzUsuń
 33. Piekne cytaty wszystkie maja glebie I madrosc. Uwielbiam cytaty I sama notuje w moim notesie cytatow. Masz Na sobie piekny jeansowy zestaw :) bardzo Ci pasuje. W moim ostatnim wpisie poczatkiem jest wlasnie piekny cytat. Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Najpiękniejsze są według mnie cytaty od Oscara Wilda. Mądry z niego był człowiek. Uwielbiam jego książki i styl, kryje się w tym jakaś taka magia, przesłanie na życie. Są słowa, które sprawiają, że człowiek ma ochotę skoczyć w przepaść, ale jednocześnie dają ci skrzydła w tej samej chwili. Tak na mnie działają jego teksty.
  Pozwolę sobie też przytoczyć jeden z moich ulubionych cytatów C.R Zafona: "Szkoda czasu na jakiekolwiek próby zmieniania świata, wystarczy uważać, aby świat nie zmienił ciebie" :>
  Dodam jeszcze, że cudowne zdjęcia, chociaż butki bym zmienił, ale to jak zawsze (nienawiść do sportowego obuwia ;)

  Pozdrawiam
  VIOLET END

  OdpowiedzUsuń
 35. Piękne cytaty, choć co do Paula Cohello to wydaje mi sie, że niektóre jego utwory powstały gdy był pod jakimś wpływem :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 36. http://fanofbooks7.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 37. Najbardziej trafił do mnie pierwszy cytat: "Co jest najśmie­szniej­sze w ludziach? Zaw­sze myślą na od­wrót: spie­szy im się do do­rosłości, a po­tem wzdychają za ut­ra­conym dzieciństwem. Tracą zdro­wie by zdo­być pieniądze, po­tem tracą pieniądze by odzys­kać zdro­wie. [...] Żyją jak­by nig­dy nie mieli um­rzeć, a umierają, jak­by nig­dy nie żyli".
  Chociaż wszystkie z nich przeczytałam to cały czas moja uwaga skupiona była na tym pierwszym ;)

  luska-everywhere

  OdpowiedzUsuń
 38. Genialne cytaty! Zapisałam sobie niektóre ;)

  Zapraszam:
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Uwielbiam takie piękne i wartościowe cytaty :) Wybranie najlepszego jest dla mnie zbyt trudne - wszystkie są świetne :)
  http://paulan-official-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Jak zawsze, gdy przeczytam Twojego posta, jestem pełna motywacji i głowy pełnej przemyśleń! Do mnie chyba najbardziej trafił cytat o nienawiści do nas samych Paulo Coelho. :)
  Cudowne zdjęcia! *.*

  Pozdrawiam ♥
  http://princessdooomiii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. Ciekawe cytaty :) Fajnie poszukać w nich właśnie takich "instrukcji" jak żyć ;)
  Mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 42. Fajne cytaty. Nie umiałabym wybrać jednego.~

  Pozdrawiam, www.hoe-e.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. Bardzo inspirujące cytaty. Można rzeczywiście przez chwilę pomyśleć. Najbardziej podobały mi się chyba cytaty Paula Coelho!

  madameanneblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 44. Nie wybiore jednego cytatu, bo wybrałaś same te najlepsze! Jejku Natalka masz tyle pomysłów (w przeciwieństwie do mnnie :/ ) Dawno mnie nie było, ale zajrzałam, bo byłam mega ciekawa Twoich postów i czy coś się zmieniło. Ale nie! Jak zawsze posty megasuper, megacudne. Z ogromną dawką inspiracji i motywacji. Cudownie <3
  Pozdrawiam gorąco :*
  zaazustreet.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 45. Uwielbiam cytaty Paulo Coelho,one zawsze najbardziej do mnie trafiaja
  Buziaki
  http://xmyxlittlexworldx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 46. Cytaty trafiające do mnie! Dużo mówią o życiu..
  mikrouszkodzenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 47. Świetny post i zdjęcia :)
  MI najbardziej podoba się ten:"Nie bój się cieni. One świad­czą o tym, że gdzieś znaj­du­je się światło".


  Zapraszam do siebie:
  http://aniamojepasje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. Wspaniała stylizacja - oryginalna, ale nie przesadzona.

  OdpowiedzUsuń
 49. Według mnie, to jest najlepszy cytat:
  "Co jest najśmie­szniej­sze w ludziach? Zaw­sze myślą na od­wrót: spie­szy im się do do­rosłości, a po­tem wzdychają za ut­ra­conym dzieciństwem. Tracą zdro­wie by zdo­być pieniądze, po­tem tracą pieniądze by odzys­kać zdro­wie. [...] Żyją jak­by nig­dy nie mieli um­rzeć, a umierają, jak­by nig­dy nie żyli".

  I jeszcze:
  "Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym. Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marze­nia, a ja­kaś niewidzial­na ręka nam je przek­reśla. Nie ma­my wte­dy żad­ne­go wy­boru. Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś, jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro?"

  Zapraszam do mnie :D
  http://les-roux.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Kolejny świetny post na Twoim blogu! Bardzo, bardzo podoba mi się sposób, w jaki przekazujesz nam swoje myśli. I znów wychodzę z tego kącika zmotywowana z refleksją!:)
  Pozdrawiam, życzę sukcesów w blogowaniu i zapraszam do siebie, jednocześnie zachęcając do obserwacji!
  Mój blog☼

  OdpowiedzUsuń
 51. Wszystkie piękne, ale najbardziej lubię cytaty Paula Coelho :)

  Kochana poklikałabyś w linki w najnowszym poście ?
  http://rzetelne-recenzje.blogspot.com/2016/05/cndirect-9-najpiekniejszych-bransoletek.html
  Dzięki ;*

  OdpowiedzUsuń
 52. Jak zawsze motywacyjny post!
  Ślicznie wyglądasz, te adidasy są swietne.
  http://joanna-szwed.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Piękne cytaty i cudowna stylizacja <3
  Pozdrawiam :*
  zuzagancarek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 54. Świetne okulary, coś czuję że skuszę się na całkiem podobny model :)

  OdpowiedzUsuń
 55. Moim zdaniem pierwszy cytat w pełni oddaje nasze życie. Smutne, ale jakże prawdziwe to wszystko.
  Poza tym świetny post! Bardzo podobają mi się Twoje wpisy.
  Pozdrawiam!
  http://adellaidee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 56. Cytaty są bardzo fajne,a zdjęcia jeszcze fajniejsze.
  Fajnie rozmieściłaś ten post, bo oglądasz cudowne zdjęcia, a później te cytaty ;)
  Mój blog-KLIK

  OdpowiedzUsuń
 57. Cudowny wpis, wpadnij do mnie jak masz czas https://starstrucklandyouth.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. Cudowny wpis, wpadnij do mnie jak masz czas https://starstrucklandyouth.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. Genialnie jesteś ubrana <3 stylizacja boska a ty piękna ;)
  Cytaty zawsze uwielbiałam szukałam i zapisywałam ulubione <3 Chociaz teraz już nie zapisuje ale lubię poczytać ;)
  Ps mogę prosić o kliknięcie w linki w ostatnim poście?;> Bardzo mi pomożesz. Buziaki ;)

  OdpowiedzUsuń
 60. Piękne i bardzo inspirujące cytaty! Świetna robota, kochana! Obserwuję i czekam na więcej :)

  Pozdrawiam gorąco ♡♡♡
  MADEMOISELLE BLOG

  OdpowiedzUsuń
 61. Piękne tła zdjęć. Cytaty prawdziwe, nieprzesadzone i nieoklepane:)

  MÓJ BLOG ZAPRASZAM

  OdpowiedzUsuń
 62. Niektóre bardzo wpadają w nasz aktualny stan

  OdpowiedzUsuń
 63. Od bardzo dawna uwielbiam cytaty Pana Coelho. Są niesamowicie życiowe, i wykazują sporo prawdy. Wbrew tego, pozostałe również jej zawierają ogromną ilość, ciężko wybrać jeden. Chociaż trafiło do mnie najbardziej jedno zdanie, a mianowicie: "Is­tnieją kwiaty, które kwitną na­wet w zimie."


  MY BLOG - CLICK!

  OdpowiedzUsuń
 64. Jestem zakochana w Twoim blogu! :)
  Karolina
  Mój blog: http://karolinaprzybyl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 65. Przeczytałam już tytuł posta i w głowie miałam "faktoza!" Cytaty nas ciągle otaczają :) Wiele znam, które ujawniłaś :)
  www.wkrotkichzdaniach.pl - nowy wpis! :)

  OdpowiedzUsuń
 66. super okulary i niesamowite zdjęcia!
  zapraszamy w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 67. Dawno nie było postu :( czekam ;*
  Moge cię prosić o poklikanie w linki w ostatnim poście ? Bardzo mi pomożesz. :)
  Buziaki ;*

  OdpowiedzUsuń
 68. Najlepszy i idealny o tym, że najlepszych chwil nie zaplanujemy a przyjdą same. Szczera prawda, zaskoczą nas i przez to będą najlepsze :)

  jzabawa11.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwację!