2017/03/07

#10 nietuzinkowych faktów o kobietach

Legenda głosi, że jakiś facet kiedyś zrozumiał kobietę, ale dosyć trudno w to uwierzyć, spoglądając na skomplikowany charakter, który jednak stanowi nie lada wyzwanie dla mężczyzn. Niezależnie od tego jak dużo czasem narzekamy, jak bardzo ciekawskie, zazdrosne i sprytne często bywamy to świat pozbawiony kobiet byłby czymś niezwykle smutnym i przede wszystkim nudnym (aczkolwiek wiadomo, że zdarzają się chwile, kiedy to chce się nas odesłać z powrotem na Wenus). Dzisiaj przygotowałam dla Was 10 faktów o kobietach. Być może znajdzie się coś o czym wcześniej nie wiedzieliście :)

#1 Kobiety są specjalistkami w zadawaniu pytań, na które odpowiedź już doskonale znają. Zatem często lepiej od razu przyznać się do błędu niż znacząco pogłębiać swoje kłamstwo, bo później może być już tylko gorzej.

#2 Jesteśmy gadatliwe i w sumie ten fakt nie wydaje się być odkrywczy, lecz warto wiedzieć, że w ciągu dnia wypowiadamy znacząco więcej słów niż mężczyźni (aczkolwiek zdarzają się wyjątki).

#3 Dlaczego dziewczyny zazwyczaj chodzą razem do toalety? W sumie na to pytanie nie ma konkretnej odpowiedzi. Po prostu tak już jest. Toaleta wydaje się być idealnym miejscem swobodnych zwierzeń i rozmów. Ponadto chyba każdy wie, co stało się, kiedy to Hermiona poszła sama do toalety.


#4 Niezależnie od tego, jak pełna będzie nasza szafa i tak zbierając się gdzieś do wyjścia nie będziemy wiedzieć w co się ubrać. 

#5 Prawie każda z nas choruje na niespodziewane ataki ZIZ-u - zespołu impulsywnych zakupów. Choroba nie wyrządza większych szkód organizmowi, a tylko drastycznie podnosi poziom serotoniny, a później znacząco wpływa na zmniejszenie zawartości portfela oraz wolnego miejsca w szafie i kosmetyczce.

#6 W starożytnym Rzymie pot gladiatorów uchodził za cenny afrodyzjak, którego kobiety stosowały w celu poprawienia wyglądu swojej skóry.

#7 Kobiety są bardzo pamiętliwe. Niczym najlepsze drapieżniki potrafią czekać na odpowiednią chwilę, aby zaatakować ze zdwojoną siłą w najsprytniejszy sposób.


#8 Kobieta ma zawsze rację. Jeśli nie ma racji to spójrz jeszcze raz na zdanie pierwsze.

#9 "Naukowcy z Uniwersytetu w Oxfordzie odkryli, że kobiety z wydatnymi pośladkami są nie tylko inteligentniejsze od tych z małymi, ale również bardziej odporne na choroby serca".

#10 W ciągu dnia kobiety uśmiechają się o wiele częściej niż mężczyźni.

15 komentarzy:

 1. Oj to pierwsze to idealnie trafiłaś, nawet ja znam odpowiedź to pytam :D Zresztą z wszystkim świetnie trafiłaś. Świetny, taki wesoły post :D
  Pozdrawiam c; /~Kinga
  Unpredictabble

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia. A fakt z ZIZ-em genialny! :)
  nataliapfotografia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tymi toaletami to proste, drzwi się w szkolnych toaletach nie domykają, więc jedna stoi i pilnuje drzwi :,), a jak się zamykają, to też koleżanka mówi innym, że zajęte, albo bo samemu jest niezręcznie XD. Piękne róże.
  http://modoemi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobry post!
  Facetom się z pewnością przyda taki 'poradnik' :D

  Zapraszam na: http://odwagazyciem.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się ze wszystkimi fakcikami hahah :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. 1 i 2 fakt to 100% my! :D

  http://seethelifeofthisbetterparties.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. hha właśnie się zaczęłam zastanawiać czemu zawsze chodzimy razem do toalety i #9- mam nadzieje, że będę zdrowa i mądra haha

  magdawiglusz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowne zdjęcia i post. zgadzam się prawie ze wszystkim.

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Z większością się zgadzam :) Ślicznie zapakowane różyczki :)

  ab-photographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny wpis <3
  cudowne kwaity !
  http://xthy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Że kobiety są bardziej gadatliwe to prawda haha, ja mówię dwa razy więcej niż mój chłopak.
  Jakie śliczne zdjęcia.

  Pozdrawiam, nataa-natkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Super wpis,oj tak..jestem gadatliwa i pamiętliwa :) Piękne zdjęcia ❤️

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwację!