2015/08/15

Marzenia są po to, aby je spełniać


Weź kartkę i zapisz, co chcesz osiągnąć. Nie zapomnij, że też szkoda tuszu na rzeczy, których raczej nie zdołamy osiągnąć typu - poznać przybyszów z innej planety. Choć kto to wie... Jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę wiele, musimy jednak wiedzieć, czego naprawdę chcemy i jaki jest nasz główny cel.

Marzenia to dziwna sprawa. Jedni marzą o schabowym na obiad, inni o spaghetti, a jeszcze inni o tym, aby zjeść cokolwiek (przykłady z życia wzięte). Marzenia mogą być różnorodne: od tych materialnych po te nienamacalne. Jest to jednak rzecz, która na naszej twarzy wywołuje uśmiech i jeśli odpowiednio się zmobilizujemy potrafimy zabić lenistwo i biec w stronę marzeń, w stronę prawdziwego szczęścia. Każdy z nas skrycie o czymś marzy, nawet Ci, którzy z pogardą mówią nam, że "marzenia są dla głupców".
 Musimy mieć jakiś cel w życiu, chociażby taki, aby wstać rano, przeżyć dzień i pójść wieczorem spać - to w końcu też godne podziwu zadanie, wymagające naszego zaangażowania.
Teraz pozostaje tylko ten jeden haczyk - jak się wziąć w garść, zacząć dążyć do celu i spełniać marzenia? 
Weź kartkę i zapisz, co chcesz osiągnąć. Nie zapomnij, że też szkoda tuszu na rzeczy, których raczej nie zdołamy osiągnąć typu - poznać przybyszów z innej planety. Choć kto to wie... Jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę wiele, musimy jednak wiedzieć, czego naprawdę chcemy i jaki jest nasz główny cel.

Nie czekaj, aż marzenia same zaczną się spełniać, bo to może nie nastąpić. Ustal sobie plan, który doprowadzi Cię do spełnienia jednego lub wielu z Twoich marzeń i zacznij działać. Nie wystarczą tylko nasze chęci. Trzeba podjąć się wyzwania i zacząć kroczyć drogą marzeń. Ważne jest również to, aby nie zaniedbywać obecnych osiągnięć na rzecz nowych działań.

Możesz osiągnąć naprawdę wiele, świat stoi przed Tobą otworem. Dasz radę! Musisz znaleźć w sobie determinację i zacząć uparcie dążyć do celu. Czasem będą chwile zwątpienia, ale najważniejsze jest to, abyś się nie poddawał i zaakceptował miejsce, w którym jest Twój start. Ważna jest wiara we własne możliwości i korzystanie z każdej okazji, która mogłaby się przyczynić do Twojego rozwoju.

Potrafisz zdziałać naprawdę wiele, możesz spełnić swoje marzenia, ale wszystko zależy od Ciebie. Nie rezygnuj. Zaakceptuj to, jaki jesteś, pogódź się z przeszkodami. Jesteś niezwykle wartościową osobą, która może osiągnąć swoje cele. Gdy będą chwile zwątpienia, pamiętaj, aby się nie poddawać, być silnym i nadal iść własną drogą.

Nie bój się opinii innych ludzi. To jest Twoje życie, Twoje marzenia. W chwili, kiedy ktoś śmieje się z Twoich marzeń, Ty właśnie jesteś na kolejnym szczeblu w drodze po osiągnięcie swojego celu. Nikt za Ciebie nie przeżyje Twojego życia.

Jeśli widzisz, że nie zdołasz wybranym przez Ciebie sposobem spełnić marzenia, szukaj innego tropu. Ważne, aby nie poddawać się po pierwszej porażce, a tylko wyciągać z niej wnioski na przyszłość. Nie zmarnuj żadnej okazji, która mogłaby Ci pomóc!

Nie przekładaj nic na jutro, za tydzień ani za miesiąc. Zacznij działać teraz. Właśnie w tym momencie (ewentualnie dokończ jeszcze czytanie tego postu). Nie układajmy naszego życia tak, aby być szczęśliwym w przyszłości, róbmy już teraz, co w naszej mocy, aby być szczęśliwymi ludźmi.


I pamiętaj o jednym - chcesz spełniać marzenia to daj z siebie wszystko, aby dojść do upragnionego celu. Nie marnuj okazji, szukaj dobrze i nigdy się nie poddawaj! Czasem upragniony cel będzie wymagał czasu.
To co? Dalej! Działaj! :)

"Tylko niemożliwe jest warte wysiłku".


Chciałabym się z Wami podzielić najwspanialszą wiadomością z ostatnich dni, która w sumie idealnie potwierdza fakt, że każdy z nas może spełnić choć jedno ze swoich marzeń. Mnie się udało! Zostałam ambasadorką DDOBinsta. Nawet nie wiecie, jakie to wspaniałe uczucie, wiedzieć, że blog zaczyna się tak rozwijać. Jednak ten sukces zawdzięczam Wam! Dziękuję Wam za wsparcie, tak wiele miłych słów pod moim zgłoszeniem i za każdy głos oddany na mnie. Jesteście niesamowici! Gdyby nie Wy, mnie również nie byłoby tutaj :)

Udało się już Wam spełnić jakieś marzenia? Staracie się osiągać swoje cele? Co u Was gra najistotniejszą rolę, która pomaga Wam w spełnianiu marzeń?

133 komentarze:

  1. Jaka Ty opalona :) Ładnie wyglądasz :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Żeby spełnić swoje marzenie, trzeba działać od teraz, z gotowym planem, nie przestając wierzyć we własne możliwości i mieć w nosie opinie innych. ŁAdnie to opisałaś. Twój post na pewno zmotywuje wielu czytelników do działania. :)
    Sztuka parzenia herbaty [KLIK]

    OdpowiedzUsuń
  3. sliczne zdjecia
    http://oliwialiv.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  4. Świetnie napisane! Masz rację - każdy powinien spełniać swoje marzenia, dążyć do swoich wyznaczonych celów i nigdy się nie poddawać :)
    Cudowne zdjęcia i jeszcze raz gratuluję zwycięstwa w konkursie! :D
    Buziaki ♥
    http://rikaa-blog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. Ja kiedy dążę do jakiegoś celu to staram się nie patrzeć na innych.To tylko strata czasu.
    Wspaniały post.Gratuluję i cieszę się razem z Tobą :-D.

    Pozdrawiam i zapraszam na nowy post ♥
    magdasara.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  6. swietny post! Obserwuję bloga :) zdjęcia genialne <3

    http://feel-that-moments.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  7. Bardzo przydatne!!! Marzenia są po to by je spełniać, a nie odkładać je na pózniej, poddawać sie!! Bardzo motywująca notka!!

    Gratuluje zostania ambasadorką, tez bym chciała, w sumie to ja nie mam wielu obserwatorów i to by było wielkim zaszczytem moc być ambasadorką:)

    jusiathebest.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  8. Cześć Kochana. :)
    Zgłosiłaś się na naszym blogu (FAMFY) aby zostać ambasadorką. Na razie potrzebujemy tylko jednej osoby, a zgłosiło się wiele kandydatek, dlatego zrobiłyśmy mini konkurs. Jeżeli nadal chcesz zostać ambasadorką to weź udział w konkursie! :)
    - http://famfy.blogspot.co.uk/2015/08/konkurs.html#comment-form

    OdpowiedzUsuń
  9. Ja ciągle spełniam marzenia! :D Gratuluję bycia ambasadorką DDOBinsta! :*

    PIANKAOFSTYLE.BLOGSPOT.COM-KLIK!

    OdpowiedzUsuń
  10. Przydatny post ::) O tak, lepiej nie patrzeć na innych i się nie poddawać :)

    OdpowiedzUsuń
  11. Człowiek może bardzo dużo. Wystarczy uwierzyć w siebie i określić swój cel :)
    Gdy w coś się bardzo wierzy i czegoś się mocno pragnie, wszystko jest wtedy możliwe., Nie wolno przekreślać się na starcie .
    Cudownie wyglądasz! <3 <3

    rilseee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  12. Zgadzam się w stu procentach. Wszystko świetnie opisałaś, tak ładnie estetycznie. Zdecydowanie takie blogi jak Twój należą do moich ulubionych i widzę tematyka też podobna. Więc z wielką przyjemnością zaobserwuje :*

    OdpowiedzUsuń
  13. Mądre i motywujące słowa:) http://fashiongllam.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  14. Dobrze to napisałaś, zgadzam się z Tobą.
    Oraz świetne zdjęcia do tego :)

    OdpowiedzUsuń
  15. Piękna dziewczyna z ciebie, amarzenia utrzymują nas przy zyciu :)

    OdpowiedzUsuń
  16. Świetny post, naprawdę przydatny.

    Ja już obserwuję, mam nadzieję, że się odwdzięczysz! ^^
    Mój blog, zapraszam!:)

    OdpowiedzUsuń
  17. kochana jakie masz cudowne buty! nie mogę oderwać od nich wzroku *,*
    nutellaax.blogspot.com [KLIK]

    OdpowiedzUsuń
  18. Udowodnię, że Twoje rady nie są bezsensowne i można śmiało wziąć je sobie do serca. Takie same znalazłam w książce autorstwa Briana Tracy "Nie tłumacz się, działaj". Naprawdę warto. Najważniejszym punktem jest wyznaczenie celów. Ustalenie, czego tak naprawdę chcemy to źródło wszelkiej motywacji. O ile oczywiście to nasze pragnienia, a nie kogoś innego.
    Pozdrawiam.
    P.S. Strasznie Ci zazdroszczę długości włosów.

    OdpowiedzUsuń
  19. Najważniejsze jest określenie celu:-) piękne zdjęcia
    She Imagination - kliknij

    OdpowiedzUsuń
  20. Od dawna realizuje swoje marzenia i muszę ci przyznać, że kieruję się podobnymi wskazówkami jak ty, twoje słowa są naprawdę ważne szczególnie dla osób, które straciły nadzieję na to, że im się uda ;)
    http://przygody-mileny.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  21. Zgadam się !
    Aby coś osiągnąć trzeba tylko chcieć i się starać ! :)
    Śliczne zdjęcia, jesteś bardzo fotogeniczna :)

    http://niepowaznanastolatka.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  22. Zgadzam się z Tobą!:) Człowiek może bardzo dużo, lecz zawsze brakuje wiary. Mówiac na początku "nie dam rady" lub "przeciez kto inny będzie lepszy" nic się nie zdziała. Trzeba w siebie uwierzyć!:) Cudowne zdjęcia, świetnie wyglądasz♥
    http://zyciedlapasji.blogspot.com/ Zapraszam na nowy post! Będzie mi bardzo miło i mam nadzieję, że zaobserwujesz i zostaniesz na dłużej ♥

    OdpowiedzUsuń
  23. Marzenia dają sens naszemu życiu i kopa do działania :). Śliczne zdjęcia. Pozdrawiam!

    lublins.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  24. Według mnie trzeba być też trochę realistą. Jeśli zamarzysz sobie, że np. chcesz umyć włosy w kosmosie oglądając swój ulubiony serial, to to raczej się nie uda - chociaż, nie powiem, super by było!
    Ale ogólnie warto mieć marzenia i dążyć do czegoś! Bez tego nasze życie staje się nudne...

    Pozdrawiam, I am Angelika - klik!

    OdpowiedzUsuń
  25. Śliczne zdjęcia :)
    http://fashion-lovely-look.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  26. ślicznie wyglądasz w tych ogrodniczkach :)
    pozdrawiam cieplutko :))
    woman-with-class.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  27. Te rady znałam już dawno i jak najbardziej są trafne. Po woli, krok po kroku, spełniam swoje marzenia i to jest cudowne. Ta radość, że coś ci się udało, co planowałaś, a ta radość daje znowu motywacje do spełnienia dalszych marzeń! Co do zdjęć jesteś bardzo śliczna i jeju zazdroszczę urody! A wygląd bloga? Cud, miód i malina! Przepiękny, sama bym chciała taki mieć, niestety moje umiejętności są na poziomie zerowym, a nie mam zbytnio czasu, na zrobienie wyglądu własnego blogu.

    http://adviceva.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  28. Bardzo mądry post! Plus jesteś prześliczna! :D


    www.palmsanddeer.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  29. Ja kilka drobnych marzeń zdołałam już spełnić jednak moja lista jest jeszcze bardzo długa. Niektóre wymagają więcej zaangażowania inne mniej. Jednak mimo wszystko nie możemy się poddawać, czy przekładać spełnianie ich na jutro, pojutrze lub następny tydzień. Jeśli na prawdę nam na czymś zależy potrafimy zdziałać na prawdę dużo. Trzeba tylko chcieć w to wierzyć :) Super post, miło się czytało bo podzieliłaś to na różne części. Śliczna jesteś, zdjęcia bardzo ładne.
    Pozdrawiam, Olivia.

    Mój blog - zapraszam (klik)

    OdpowiedzUsuń
  30. Jesteś prześliczną dziewczyną,pewnie nie jedna zazdrości Ci karnacji. :)
    Rady jak najbardziej są trafne. :)

    Zapraszam do mnie,będę wdzięczna za kliknięcia w linki w dwóch ostatnich postach. :)
    http://evelinololove.blogspot.com/2015/08/wspopraca_13.html

    OdpowiedzUsuń
  31. Gratulacje! To prawda nie warto się poddawać, bo nie wiadomo, kiedy osiągniemy swój cel :)
    http://my-natalias-place.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  32. mega mnie zmotytowałaś :) już biorę kartkę i piszę :)

    śliczne zdjęcia i gratulacje :P

    OdpowiedzUsuń
  33. Niby proste rady, a jednocześnie tak rudne do wprowadzenia w życie ...
    Cudowne ogrodniczki! A włosy ... Też takie chcę!
    _______________
    Zapraszam do mnie - reaktywacja bloga : magduizm.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  34. Świetny post i prześliczne zdjęcia! ;)

    www.juliaszymanczyk2.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  35. Cudowne zdjęcia! Gratuluję Ci stania się ambasadorką, to jest wielkie osiągnięcie, przynajmniej moim zdaniem. :)
    Pozdrawiam cieplutko!
    http://ann-soul.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  36. O tak każdy powinien mieć szansę spełniać marzenia. Wystarczy pozbyć się lenistwa ( co swoją drogą nie jest takie łatwe) ale do tego potrzebna jest chęć i zaangażowanie ;D Ewentualnie przeczytaj tego posta do końca ,hah to ja ewentualnie to zrobiłam :) Masz cudowne włosy no i te ogrodniczki :)))


    anita-maggda.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  37. Ładnie piszesz, bardzo miło czytało mi się tego posta. Te zdjęcia są takie prześliczne*.*

    mój blog klik;*

    OdpowiedzUsuń
  38. Na początku- bardzo ładne zdjęcia.
    Bardzo motywujący post :p
    http://ci-nnamon-girl.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  39. Bardzo fajny post, marzenia trzeba spełniać małe i duże ;)
    btw to czarno-białe zdjęcie jest obłędne! <3
    www.itsnesti.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  40. Co chwilę dążę do spełniania swoich marzeń. Jedne się udają, a inne nie, ale się nie poddaję, a to też jest bardzo ważne. Mądry post! :)

    Zapraszam do siebie:
    ✿okno na świat (klik)✿

    OdpowiedzUsuń
  41. najgorzej u mnie chyba właśnie z uwierzeniem we własne możliwości...
    świetny post, daje do myślenia
    plainess[klik]

    OdpowiedzUsuń
  42. masz CUDNE włosy przysięgam
    staram sie dazyc do celu i nie zbiegac z trasy
    marzenia sa po to, by je spelniac
    tylko same tego nie zrobią
    http://szarpana.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  43. Dokładnie, nie ma sie co przejmować opinia ludzi :)

    OdpowiedzUsuń
  44. Grunt to wiara w siebie i swoje możliwości. Trzeba też mieć pozytywne nastawienie, a nie cały czas powtarzać sobie, że się nie uda. :) Śliczne zdjęcia!

    http://justdaaria.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  45. Warto realizować swoje cele :)
    Gratuluję zostania ambasadorką ddobinsta! ;)
    Śliczne zdjęcia!


    NOWY POST NA FABRYCE MIĘTY KLIK! :))

    OdpowiedzUsuń
  46. super post, zgadzam się w 100% i gratulujęzostania ambasadorką :)

    WHATEVER SEA - KLIK

    OdpowiedzUsuń
  47. bardzo motywujący post Kochana! :)

    twoimioczami.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  48. marzenia sie spelniaja, gdy sie wierzy i ciezko pracuje! jak zwykle taka śliczna <3
    dorey-doorey.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  49. Nie bój się opinii innych - bardzo mądre słowa :)
    Ślicznie wyglądasz!
    Mój Blog – klik!
    Jeśli masz ochotę prosiłabym o kliknięcie w bannery! :)

    OdpowiedzUsuń
  50. Masz rację - należy sobie wyznaczyć cele, które można osiągnąć :)
    Boskie są te zdjęcia, śliczna z Ciebie dziewczyna!
    Ptysiablog

    OdpowiedzUsuń
  51. Wyglądasz mega ! Super outfit ! Strasznie mi się podoba ! No i śliczne zdjęcia :) Gratulacje

    nammaniee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  52. punkty idealne do spełniania marzeń! świetnie zdjęcia!:)
    Sandicious

    OdpowiedzUsuń
  53. Super zdjęcia!
    najważniejsze to dążyć do wyznaczonego celu :)

    OdpowiedzUsuń
  54. Ja uważam, że marzenia trzeba trzymać w sercu ;) Zapraszam, melodylaniella.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  55. Masz rację, marzenia same się nie spełnią. Musimy chcieć i działać, a na pewno damy radę spełnić marzenia :)
    Piękne zdjęcia. Jesteś mega opalona! Zazdroszczę :* *.*
    http://everything-by-me.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  56. Dobre rady ;) Świetne zdjęcia na dachu ;)

    Zapraszam
    unnormall.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  57. Piękne zdjęcia, jesteś śliczna!
    Świetnie piszesz, zgadzam się z Tobą w 100% :)
    immort4lgirl.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  58. Przepiękna jesteś :)
    zapraszam na bloga http://natkaczo.blogspot.com/
    i na kanał na youtube, dużo Nowego Jorku! https://www.youtube.com/channel/UCU7xPiiUZdU2Yf0lgj6NLtw/videos

    OdpowiedzUsuń
  59. jejku, uwielbiam kolory na Twoich zdjęciach!
    to prawda, ja od dziś zaczynam biegać i nie mam zamiaru przestać! :)

    http://pineyx.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  60. Your hair is really beautiful dear! :)
    Simimaus

    OdpowiedzUsuń
  61. jesteś piękną dziewczyną, świetny blog, obserwuję ;)

    OdpowiedzUsuń
  62. ale jestes opalona, wow! ;)

    OdpowiedzUsuń
  63. you're sooo sweet! very cute pics!

    http://differentcands.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  64. Bardzo mądry post :) Same marzenia nie wystarczą, trzeba dążyć do ich spełnienia
    Poszerzając horyzonty - Klik!

    OdpowiedzUsuń
  65. No właśnie szkoda tuszu na rzeczy, których nie da się osiągnąć i są po za granicami naszych możliwości, bardzo mądrze napisane :) Grunt to nie mieć przerostu marzeń i skupić się na tym co naprawdę dla nas istotne

    OdpowiedzUsuń
  66. Bardzo mnie zainspirowałaś tym postem! Śliczne zdjęcia... Masz cudne włosy - długo zapuszczałaś?

    Obserwuje! Mój blog - klik ♥

    OdpowiedzUsuń
  67. Świetny post! Dobrze powiedziane :) Ładne zdjęcia ;)

    http://cytatatakwielemozezmienic.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  68. Fajny post i super zdjęcia.
    Życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich celów :)

    http://izabielaa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  69. AAA I am in love with your style! thanks for sharing:) Do you want to support each other's blog by following each other?:) Please let me know if you do so I can follow you right back x

    kisses

    http://www.theclosetelf.com/

    OdpowiedzUsuń
  70. Swietny bardzo motywujacy i inspirujący post :) na pewno każdy z nas ma marzenia te większe lub te mniejsze. Kazde jednak zasługują na to by do nich dążyć i je spełniać. Trzeba mieć motywacje, najlepsza motywacją są efekty:) gratuluje zostania ambasadorka, ten tytuł należał ci się:*
    Pozdrawiam cieplutko myszko:*
    Ayuna-chan.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  71. motywujący post...jesteś strasznie śliczna :(

    http://muffinpeach.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  72. Świetny post, podałaś prawdziwe sposoby na sukces! :)

    ZAPRASZAM NA KONKURS NA MOIM BLOGU! :)
    alexandrak-blog.blogspot.com KLIK!    OdpowiedzUsuń
  73. Bardzo przydany post, świetnie napisany no i oprawa graficzna <3
    Jesteś prześliczna! :*

    Zapraszam do siebie:*
    http://kaanaasia.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  74. Hello,

    Beautiful pics ! :D

    Sarah, http://sarahmodeee.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  75. miałam pisać podobnego posta xD zgadzam się, warto na kartce zapisać wszystkie rzeczy, które będziemy musieli zrobić :)
    pokliaksz w linki u mnie?
    Mój blog - byAjina

    OdpowiedzUsuń
  76. Piękne zdjęcia :) obserwuję i liczę na uczciwy rewanż :*

    Zapraszam do mnie:

    agatakphotography.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  77. Masz rację, nie wolno się poddawać, a trzeba uparcie dążyć do spełnienia swoich marzeń ! :3
    Gratuluję Ci, że spełniłaś swoje marzenie ! :)
    Z wielką chęcią zostanę u Ciebie na dłużej :3
    Pozdrawiam Julka ♥ Zapraszam do siebie ! :)

    OdpowiedzUsuń
  78. Masz rację do spełnienia marzeń trzeba dążyć, czasami nawet latami, ale warto. Małymi krokami, powoli na pewno dojdzie się do celu. Ja od dłuższego czasu chciałam założyć bloga, ale bałam się opinii innych. Miesiąc temu odważyłam się i jestem bardzo szczęśliwa! Z każdym dniem jest coraz więcej aktywności, czyli coraz więcej uśmiechu na mojej twarzy. A znajomi nie wyśmiali mnie, nawet zaczęli mnie wspierać, robić zdjęcia na bloga. Trzeba podążać za swoimi marzeniami nie licząc się z opinią innych!
    Ale jesteś piękna, cudownie wyglądasz :)

    Obserwuję, zajrzyj do mnie może ci się spodoba!
    http://weliveaswedreamaloneq.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  79. super blog :) zapraszam do mnie http://lostclaudia.blogspot.com/ Ps.zaczynam od nowa

    OdpowiedzUsuń
  80. Gratuluję!!! :)
    Bardzo wnikliwie opisałaś ten "system" spełniania marzeń. Masz świetny styl pisania, bardzo lekki :).
    Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!
    Picturesque Life

    OdpowiedzUsuń
  81. Bardzo ciekawy post i blog! Gratuluje!
    obserwuje i życzę dalszych sukcesów ;)

    http://true-less.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  82. OMG! Jaka karnacja, cera, czy opalenizna? Zazdroszczę Ci tego kolorku! ;) Co do marzeń? Po co żyć, skoro nie mamy marzeń, nie? :) To one napędzają nasze kroki ;) Notka na plus!
    P.S. Ruszyłam kilka dni temu z moim blogiem, chociaż zbierałam się do tego dobrych kilka lat - zawsze nie było odpowiedniego czasu - studia, praca itd. Skoro już ruszyłam i zaczynam poznawać blogosferę, chciałabym byś w wolnej chwili zajrzała do mnie i jeśli masz oczywiście ochotę zostawiła coś po sobie. Będzie mi bardzo miło. :> Twój blog wrzucam do obserwacji, bo ciekawie tutaj i chętnie zajrzę po raz kolejny. Powodzenia w blogowaniu!
    ellipsisoflife.blogspot.com
    ellipsisoflife.blogspot.com
    ellipsisoflife.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo za komentarz!
      Głównie to zasługa karnacji :)
      Pozdrawiam!

      Usuń
  83. Świetne ogrodniczki ;) http://themessofbookie.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  84. Bardzo motywujący post!
    Ale piękna opalenizna *_*
    mojaa-wersja.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  85. zgadam się tobą <3 Świetne zdjęcia.
    stay-possitive.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  86. dobre rady, bardzo pozytywna notka! :) a zdjęcia genialne! ślicznie wyszłaś <3 :)

    imhusky.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  87. wiele motywacji w tym poscie - naaaaaaaaprawde!!! Zapraszam do mnie juz na nowy post -> Mój blog-klik :)

    OdpowiedzUsuń
  88. Udało mi się kilka moich marzeń spełnić, ale mam nadzieję, że spełnię też pozostałe :)
    Mój blog - KLIK

    OdpowiedzUsuń
  89. Trzeba mieć pozytywne nastawienie!
    Pięknie wyglądasz <3
    Mój Blog – klik!
    Mogłabym prosić o poklikanie w linki? To dla mnie bardzo ważne ;)

    OdpowiedzUsuń
  90. Bardzo tutaj miło :)
    Zapraszam do mnie na nowy post; http://natalistylee-s.blogspot.de/2015/08/mint-effect-make-up.html

    OdpowiedzUsuń
  91. Czasem jeszcze potrzeba środków.... :/ Ale z resztą się zgadzam :) KLIK

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za komentarz! :)
      Oczywiście do spełnienia wielu marzeń przydałyby się też pieniądze, dlatego musimy się podjąć odpowiednich działań, aby udało nam się je zdobyć. Wszystko zawarte jest w tym, aby dobrze zacząć planować. Jeśli naprawdę chcemy spełnić marzenia to damy radę również zebrać na nie pieniądze :) Być może zajmie to trochę więcej czasu, ale jeśli odpowiednio się do tego zabierzemy to w końcu nam się uda.
      Pozdrawiam!

      Usuń
  92. świetna stylizacja, super zdjęcia ;) masz bardzo piękne włosy ;* pozdrawiamy !
    dreamoutloud.f

    OdpowiedzUsuń
  93. Motywujący post , ważne żeby dążyć do celu i nigdy sie nie podawac nawet gdy jest bardzo ciężko :3
    nicol-nicolaa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  94. Przepiękne zdjęcia! :) Fajnie napisany post!

    moszovska-blog.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  95. Ciekawy post i śliczne zdjęcia :)
    http://martiinaz.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  96. Warto dążyć do spełniania marzeń, a najważniejsze jest, żeby się nie poddawać :) śliczne zdjęcia!
    via-martyna.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  97. I really love your blog and your photos! Keep goin!
    ❤ Follow for follow? Let me know, I always follow back!

    Izabella | Môj BLOG /klik/

    OdpowiedzUsuń
  98. Przydatne porady. Czasami wystarczy bardzo chcieć i przede wszystkim działać, bo siedząc i nic nie robiąc, nie osiągniemy tego, czego pragniemy, chyba że jesteśmy szczęściarzami którym wszystko spada z nieba i mają wszystko czego pragną za pstryknięciem palca :) ja jednak lubię się napracować, dążąc do spełnienia marzeń, ponieważ mam później większą satysfakcję :)

    OdpowiedzUsuń
  99. Świetnie napisany post, i bardzo śliczne zdjęcia! ładnie wyglądasz w kucyku :-)
    Pozdrawiam,
    http://large-means-beatiful.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  100. Mądre słowa. :)
    Bardzo motywujący post.

    Śliczne zdjęcia <3

    Pozdrawiam,
    terefereitede.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  101. Bardzo motywujący post i naprawdę świetne zdjęcia :)
    Gratuluję!!!

    Pozdrawiam :)
    http://perypetieoliwii.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  102. Staram się nigdy nie poddawać i zamierzam mniej patrzeć na to co powiedzą inni. Bo jeśli coś sprawia mi radość to będę to robić!

    Mój blog CLICK

    OdpowiedzUsuń
  103. ślicznie wyglądasz oraz świetnie napisana notka :)
    eunikovakinga.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  104. Świetny post! Bardzo motywuje! <3


    NOWY POST! Kliknij tutaj

    POKLIKASZ? Kliknij tutaj

    OdpowiedzUsuń
  105. Śliczne zdjęcia , jesteś bardzo ładna ;)
    Zapraszam
    http://krze20.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  106. Bardzo zmotywował mnie ten post ;) slicznie wychdozić na zdjęciach!

    NOWY POST!  ZAPRASZAM!
    Co powiesz na wymianę komentarzami? Miło mi będzie jak zaobserwujesz, odwdzięczę się!
    MÓJ BLOG-KLIIK

    OdpowiedzUsuń
  107. Dobrze napisane i w pełni się z Tobą zgadzam.
    Masz potencjał, więc wybór ambasadorki jak najbardziej trafny, gratuluję!
    Pozdrawiam, Laru!

    OdpowiedzUsuń
  108. Super post! Świetnie piszesz, przez co Twój blog wyróżnia się od innych ;)
    Ja spełniłam swoje marzenie, dostanę go w niedzielę i już nie mogę się doczekać! ♥

    Nowy post na moim blogu - http://seethelifeofthisbetterparties.blogspot.com/
    Pozdrawiam ♥

    OdpowiedzUsuń
  109. Grautluję sukcesu ;) O tak marzenia warto spełniać D:

    Zapraszam: dziecie-kwiatu.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  110. Masz rację,trzeba jasno i konkretnie wyznaczyć określony cel a później podjąć działania.Ślicznie zdjęcia,masz bardzo ładne włosy ! C:
    zαρяαszαм C:
    kimberly-lifee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  111. Lubię takie motywujące posty, tak o marzenia trzeba walczyć za wszelką cenę :)).

    www.aleksandraczaja.blogspot.com - zapraszam do mnie, mam nadzieję, że przeczytasz i skomentujesz :).

    OdpowiedzUsuń
  112. Amazing blog and you so beautiful!!
    xoxo from Brazil.

    BLOG ♡
    FACEBOOK PAGE ♡

    OdpowiedzUsuń
  113. Najbardziej co zwróciło moją uwagę to te profesjonalne i śliczne zdjęcia :) Masz świetna karnacje !Zapraszam Mój Blog - klik!

    OdpowiedzUsuń
  114. Nie powinniśmy się przejmowac opinią innych ludzi, w końcu tak jak napisałaś żeycia nikt za nas nie przeżyje ;) Cudowne zdjęcia!
    Zapraszam do mnie! ♥

    OdpowiedzUsuń
  115. cudny wpis, fajnie że tu trafiłam
    www.adrianaemfashion.blogspot.co.uk

    OdpowiedzUsuń
  116. super pościak
    Mój blog ->zapraszam
    obserwuję i zachęcam do tego samego

    OdpowiedzUsuń
  117. Przepiękna sesja w ogóle jesteś piękną dziewczyną oh będziesz łamać serca mężczyznom z taką urodą ;)

    Mój blog kasiakoniakowska

    OdpowiedzUsuń
  118. swietny posyt i zdjecia ! :*
    http://ca113roline.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  119. pięknie napisane, marzenia to ważna sprawa :)
    jakby tak kierować sie tą instrukcją, to przepis na szczęście murowany ;D
    zdjęcia hipnotyzują, masz tak piękne włosy że brak słów <3
    świetnie wyglądasz w kitku :*
    +mogłabym Cię prosić o kliki w linki w najnowszym wpisie? :*
    3maj się ^.*

    stylowana100latka.blogspot.com - KLIK

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwację!